Cene si oblikujejo sami,ko naročiš za domov,nikoli ni po ceniku..vedno odstopanja...po 10-15€ več..in ne dobiš računa.Reklamacij kasnej ne upostevajo..Ne priporočam..
Veter prekmurja
28.01.2023 ob 11:13
Fejst dobro. Tudi z otroci smo šli in vedno super hrana.
maja
07.11.2022 ob 12:20
Odlična restavracija! Osebje je zelo dobrodošlo. Hrana je sveža in okusno pripravljena! Priporočam obisk!
Marija
17.02.2018 ob 20:18
Odlicna restavracija in odlična postrežba
Robert
29.10.2017 ob 18:25
Včeraj obiskali restavracijo in bili globoko razočarani. Porcije majhne, cene previsoke. Obiskali smo že več kitajskih restavracij po sloveniji a ta je bila žal najslabša. Tudi okusi hrane so bistveno slabši od drugih kitajskih restavracij.
Drejci
31.05.2016 ob 22:43
Ena najboljših kitajskih restavracij pri nas. Čistoča na nivoju, prijazno osebje in sveža hrana. Radi se vračamo in ostanite še naprej na takem nivoju.
super, osebje zelo prijazno, hrana odlicna
Cene si oblikujejo sami,ko naročiš za domov,nikoli ni po ceniku..vedno odstopanja...po 10-15€ več..in ne dobiš računa.Reklamacij kasnej ne upostevajo..Ne priporočam..
Fejst dobro. Tudi z otroci smo šli in vedno super hrana.
Odlična restavracija! Osebje je zelo dobrodošlo. Hrana je sveža in okusno pripravljena! Priporočam obisk!
Odlicna restavracija in odlična postrežba
Včeraj obiskali restavracijo in bili globoko razočarani. Porcije majhne, cene previsoke. Obiskali smo že več kitajskih restavracij po sloveniji a ta je bila žal najslabša. Tudi okusi hrane so bistveno slabši od drugih kitajskih restavracij.
Ena najboljših kitajskih restavracij pri nas. Čistoča na nivoju, prijazno osebje in sveža hrana. Radi se vračamo in ostanite še naprej na takem nivoju.