Najboljša kitajska restavracija v sloveniji, vrhunsko osebje in se boljša hrana.
Ps: Ob obisku zaprosite za "kitajski" meni če želite pravo kitajsko hrano.
Evrelij
13.09.2024 ob 15:22
Ful top, najjače res majkemi
Max
10.09.2023 ob 15:07
hrana okusna ampak sem čakal 2 uri da sem dobil hrano
Lidija
16.02.2019 ob 15:21
Top okusi
Vojko
26.07.2017 ob 20:23
Hrana odlična in nemastna, kar je zelo pomembno. Osebje na nivoju!
Denis
05.02.2016 ob 15:44
Odlično! Riževi rezanci s tremi dodatki, tooop shiiit
Ela
24.01.2016 ob 22:07
Zelo prijazno osebje, ambient je prečudovit. Edino hrana mi ni nekaj preveč dobra, sem že jedla bolje. Sploh njihova kislo-pekoča juha je slaba.
KARMEN
07.10.2015 ob 18:15
Brez besed zelo okusna hrana ki se kar topi v ustih osebje nadnaravno prijazno pri njih se res počutiš spoštovano, domače prečudoviti ste.
ivana
13.07.2014 ob 12:43
odlična hrana, osebje!
pohvale vsem!!
le tako naprej!
Matjaž
19.02.2014 ob 08:25
Super restavracija! Nikoli ne razočarajo (če le veš kaj si naročil :) )
Svašta
14.02.2014 ob 11:58
KAKO LAHKO DATE NEGATIVNO OCENO RESTAVRACIJI, KER NIMA DOSTAVE NA DOM?! SEJ JE GOVORA O RESTAVRACIJAH, NE PA O DOSTAVAH. ENIM BI BILO ZARES TREBA VZETI PRAVICO DO GLASOVANJA. SPRAVITE SE V RED!
Spela
27.01.2014 ob 13:57
Hrana odlicna, osebje zelo prijazno, ambient je super. Same pohvale, se pridemo.
denis
19.06.2013 ob 15:32
zelo pohvalno.hitri in prijazni.pa še ugodne cene!!
kr tk še naprej.
Tina
26.01.2013 ob 17:59
najboljša kitajska restavracija v sloveniji do zdaj. (obiskala sem že restavracije v Ljubljani,Mariboru,Jesenicah,Postojni,Kranjski Gori in v Radovljici) Super osebje,hitra postrežba,zelooo dobra hrana in normalne cene.
Chinese Lovah
07.01.2013 ob 15:20
Najboljsa kitajska dalec naokrog, super hrana!
Edino kar bi odbilo zvezdico je to, da ni dostave in da je hrana za na dom obcutno slabsa...
zdena
09.12.2012 ob 11:09
Najboljši daleč naokrog. Prijazni hrana pa itak najboljša!
David
05.12.2012 ob 21:14
Sem stalni gost te restavracije, vendar jih moram pograjati, da so se v zadnjih 3-4 mesecih zelo poslabšali. Najbolj moteče je, da natakarji jedi na mizo ne prinesejo več skupaj: Npr. najprej prinese eno juho, potem čez 3 minute en spomladanski zavitek, potem čez nekaj časa drugo juho in prvo glavno jed, potem spet mine nekaj časa in še druge glavne jedi... Če to omeniš natakarju samo skomigne z rameni in gre naprej. Tudi hrana se je poslabšala, vse jedi so postale za velik odtenek bolj kisle.
igor
02.11.2012 ob 20:26
ni dostave na dom kr nekiiiii!!!!!!
adjsut
31.10.2012 ob 14:17
že večkrat sem bil v kitajski res odlični okusi cene so primerne <3
Nuša
14.09.2012 ob 15:21
Enostavno najboljša Kitajska v Sloveniji!
Dea
10.09.2012 ob 21:54
Obiskala sem že veliko kitajskih restavracij, vendar me ta vedno znova navduši, hrana je odlična, resnično odlična, vsaka jed im svoj specifičen okus. Tako da priporočam vsem, ki se bote potepali po Velenju ali pa boste enostavno želeli na kosilce- ne bo vam žal!
gašper
01.09.2012 ob 13:07
top od top! my favorite!!! :D
nejc
25.08.2012 ob 16:06
kitajska restavracija je zelo kul i imajo dobro hrano.
jo-ze
18.05.2012 ob 16:11
Odlična restavracija z izredno okusno hrano. Močno priporočam!
Najboljša kitajska restavracija v sloveniji, vrhunsko osebje in se boljša hrana.
Ps: Ob obisku zaprosite za "kitajski" meni če želite pravo kitajsko hrano.
Ful top, najjače res majkemi
hrana okusna ampak sem čakal 2 uri da sem dobil hrano
Top okusi
Hrana odlična in nemastna, kar je zelo pomembno. Osebje na nivoju!
Odlično! Riževi rezanci s tremi dodatki, tooop shiiit
Zelo prijazno osebje, ambient je prečudovit. Edino hrana mi ni nekaj preveč dobra, sem že jedla bolje. Sploh njihova kislo-pekoča juha je slaba.
Brez besed zelo okusna hrana ki se kar topi v ustih osebje nadnaravno prijazno pri njih se res počutiš spoštovano, domače prečudoviti ste.
odlična hrana, osebje!
pohvale vsem!!
le tako naprej!
Super restavracija! Nikoli ne razočarajo (če le veš kaj si naročil :) )
KAKO LAHKO DATE NEGATIVNO OCENO RESTAVRACIJI, KER NIMA DOSTAVE NA DOM?! SEJ JE GOVORA O RESTAVRACIJAH, NE PA O DOSTAVAH. ENIM BI BILO ZARES TREBA VZETI PRAVICO DO GLASOVANJA. SPRAVITE SE V RED!
Hrana odlicna, osebje zelo prijazno, ambient je super. Same pohvale, se pridemo.
zelo pohvalno.hitri in prijazni.pa še ugodne cene!!
kr tk še naprej.
najboljša kitajska restavracija v sloveniji do zdaj. (obiskala sem že restavracije v Ljubljani,Mariboru,Jesenicah,Postojni,Kranjski Gori in v Radovljici) Super osebje,hitra postrežba,zelooo dobra hrana in normalne cene.
Najboljsa kitajska dalec naokrog, super hrana!
Edino kar bi odbilo zvezdico je to, da ni dostave in da je hrana za na dom obcutno slabsa...
Najboljši daleč naokrog. Prijazni hrana pa itak najboljša!
Sem stalni gost te restavracije, vendar jih moram pograjati, da so se v zadnjih 3-4 mesecih zelo poslabšali. Najbolj moteče je, da natakarji jedi na mizo ne prinesejo več skupaj: Npr. najprej prinese eno juho, potem čez 3 minute en spomladanski zavitek, potem čez nekaj časa drugo juho in prvo glavno jed, potem spet mine nekaj časa in še druge glavne jedi... Če to omeniš natakarju samo skomigne z rameni in gre naprej. Tudi hrana se je poslabšala, vse jedi so postale za velik odtenek bolj kisle.
ni dostave na dom kr nekiiiii!!!!!!
že večkrat sem bil v kitajski res odlični okusi cene so primerne <3
Enostavno najboljša Kitajska v Sloveniji!
Obiskala sem že veliko kitajskih restavracij, vendar me ta vedno znova navduši, hrana je odlična, resnično odlična, vsaka jed im svoj specifičen okus. Tako da priporočam vsem, ki se bote potepali po Velenju ali pa boste enostavno želeli na kosilce- ne bo vam žal!
top od top! my favorite!!! :D
kitajska restavracija je zelo kul i imajo dobro hrano.
Odlična restavracija z izredno okusno hrano. Močno priporočam!